ورود

×
1557_2389030696_300_200

مسئول دبیرخانه چهارمین دوره جشنواره «مدرسه انقلاب» منصوب شد

طی حکمی از سوی دبیرکل اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان، رحمان جلالی مسئول اتحادیه استان کرمان به مسئولیت دبیرخانه چهارمین دوره جشنوار«مدرسه انقلاب» منصوب شد.

متن این حکم به شرح ذیل می باشد:

برادر ارجمند جناب آقای رحمان جلالی

مسئول محترم اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان کرمان

سلام علیکم؛

انجمن های اسلامی دانش آموزان، مراکز تجمع مؤمنانه زبدگانی است که خود را مخاطب ندای وحیانی « عَلَيْكُمْ أَنفُسَكُمْ» یافته اند و با درک عمیق از مفهوم « اصْبِرُواْ وَ صَابِرُواْ وَ رَابِطُواْ » ، حضور در تشکیلاتی مبتنی بر تقوای فردی و جمعی را به عنوان راهِ دستیابی به چکادِ فلاح و رستگاری برگزیده اند. راهی متبرک به قدوم هزاران شهید دانش آموزی که با اشاره ی ولی و راهبر خود، رفتند تا رسیدند.

اکنون بایستی در جنگ نرم پرچمداران انجمن های اسلامی با تأسی از شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برای پیشبرد اهداف گرانمایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قدم بردارند و برای ترویج و نضج فرهنگ ناب امام روح الله (قدس الله نفسه الزکیه) با روحیه استکبارستیزی حرکت نمایند.

جشنواره مدرسه انقلاب برنامه ای است که هم به لحاظ موضوع و هم شیوه اجرا نقطه اوج برنامه های تشکیلاتی انجمن های اسلامی است.

در راستای تقویت و تحکیم این جوشش مقدس انقلابی جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان مسئول دبیرخانه چهارمین دوره نمایشگاه های مدرسه انقلاب منصوب می نمایم.

امیدوارم با اهتمام همیشگی در پیگیری امورات مربوطه و با اتکال به لایزال احدیت و توسل به حضرات آل الله علیهم صلوات الله مایه رشد و توسعه این جریان مبارک باشید.إن شاءالله  

پاسخ دهید